خدمات آرادو

خدمات آرادو 

سیستم ها و خدمات زیرمجموعه هر استارت آپ سعی شده، به گونه طراحی شوند تا تمامی بخش های زنجیره تأمین شامل نهاده، تجهیزات، نیروی انسانی، منابع، مدیریت ضایعات،املاک و مستغلات، فرآیندهای تولید، روش، پخش و توزیع، حمل و نقل، انبار و سردخانه، ارتقای دانش، صنایع تبدیلی و تکمیلی، مسائل مالی و حقوقی و صادرات را تحت پوشش قرار دهند.
آرادو-لوگو-جدید
collyers-services-ltd-agricultural-services-united-kingdom-03
آرادو ظرفیت‌های مختلفی را برای ارائه یا تقاضای محصولات و خدمات در اختیار مشتری قرار می‌دهد. هر یک از زیرسیستم‌های آرادو در قالب سرویس‌های تخصصی، فرآیند دو طرف عرضه و تقاضای خدمات و محصولات را در بستر مجازی مهیا و در برخی موارد در بستر فیزیکی کارسازی می‌کند.
امکان استفاده از این زیرسیستم‌ها به‌طور مستقیم در اختیار مخاطب ارائه‌کننده یا متقاضی قرار دارد. این خدمات با رویکرد افزایش اعضا برای توسعه بازار و درآمدزایی و برندینگ در قالب‌های مختلف با تعامل مالی متفاوت در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد. آرادو با حمایت، مشارکت و سرمایه‏ گذاری و همچنین توسعه کانال‏ های ارتباطی و ایجاد بازارگاه‏ های مجازی خود در بین بهره برداران ضمن تسهیل در فرآیندهای خرید و فروش آسان و بدون واسطه، ساختار سنتی و شبه انحصاری بازار فعلی را به بازاری پویا و رقابتی تبدیل می نماید. تیم آرادو با تکیه بر دانش فنی و برخورداری از واحد های تخصصی فناوری اطلاعات و سیستم پشتیبانی کارآمد ارائه دهنده خدمات موردنیاز به بهره برداران بوده و توسعه زیرساخت های اقتصادی و فناوری در قالب مدیریت زنجیره هوشمند در بخش کشاورزی را مهم ترین اهداف خود می داند.