درباره آرادو

آرادو با ایجاد بستر عرضه مستقیم محصول، راه را برای خرید و فروش محصولات کشاورزی هموار ساخته است. این سامانه خدمات رایگانی را برای کشاورزان اختصاص داده. بازاریابی، بازارسازی و دریافت استاندارد برای صادرات محصولات کشاورزی ایران جزو خدمات رایگان آرادو محسوب می شوند.

لغت آرادو به معنای فرشته نگهبان است. ما با دنبال کردن اهداف خود قصد رسیدن به مرحله ای را داریم که سود بیشتر را نصیب کشاورزان کنیم و صنعت کشاورزی ایران را به سمتی هدایت کنیم که رونق روز افزون برای صادرات محصولات کشاورزی ایجاد شود.

آرادو پیرو تمامی اهداف خود با شرکت های بسیاری قرارداد همکاری تنظیم نموده و محصولات کشاورزی زیادی را با سود بیشتری برای کشاورز به دست متقاضیان رسانده.

آینده

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

 

آرادو و مزایای عالی و با ارزش افزوده بیشتر برای اکوسیستم درگیر

ایجاد ارزش افزوده در خدمات در تمامی فرآیندها به دلیل وجود اطلاعات متنوع (از تمام بخش‌های اکوسیستم) و ایجاد جریان اطلاعاتی به روز، میسر خواهد شد و این فرآیندها نقطه تمایز و برتری این شبکه نسبت به کل فعالان و متولیان اکوسیستم کشاورزی خواهد بود:

-کمک به ایجاد اشتغال و درآمد

-جذب دانش، فناوری و تجربه تراز اول جهانی

-ایجاد رقابت بین خریداران محصول مختلف

-قابلیت ایجاد تضمین کیفیت عرضه ها و قابلیت ایجاد تضمین قیمتی معاملات

-قابلیت دستیابی به بازارهای جدید

-دسترسی به اطلاعات بیشتری از کاربران و ……

همکاران و همیاران  آرادو

به کمک بیشتری نیاز دارید؟

برای ارتباط با ما مشخصات خود را ثبت نمایید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار خواهند نمود

pic-about-1-1