مرجع تخصص و خدمات

مرجع تخصص و خدمات

مرجع تخصصی برای همه متخصصان، نهاد ها و مراکز ارائه خدمات

پایگاهی برای دیده شدن و توسعه نیروی متخصص در بخش کشاورزی

درباره حوزه شغلی خود سوالاتی دارید؟ با مشاورین متخصص ما در ارتباط باشید

اگر در طی فرآیند تولید نیاز به مشاوره و یا بررسی موضوع خاصی را دارید مشاوره تخصصی آرادو با معرفی متخصصان حرفه ای می توانند امکان ارتباط مستقیم کشاورزان با مشاوران حوزه های مختلف کشاورزی را فراهم آورد تا بتوانید راهکارهای مناسبی را برای توسعه کسب و کار خود فراهم آورید.
parallax background

به جمع بزرگترین متخصصان و ارائه دهنگان خدمات آرادو بپیوندید

پایگاهی برای ثبت تخصص و توانمندی خود جهت بهتر دیده شدن

ثبت نام

متخصصان کشاورزی آرادو چه کسانی هستند؟

 • نیروی کار متخصص در فرآیند تولید
 • نهاد ها و مراکز ارائه خدمات کشاورزی
 • مراکز توزیع نهاده های تخصصی
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان مجرب و آموزش دیده
 • معرفی نیروی کار تخصصی کشاورزی از طریق ثبت آگهی

  متناسب با تخصص خود شغل پیدا کن
  از طریق آرادو می توانید مشخصات خود را ثبت کنید تا متناسب با حرفه و مهارت شما مراکز و یا واحد های بهره برداری بتوانند با شما به راحتی ارتباط برقرار نموده و شما را جذب نمایند
  تخصص خود را به اشتراک گذارید
  اگر کشاورزی هستید که از دانش و تخصص بالایی برخوردار هستید و تجربیات موفقی در تولیدات کشاورزی بدست آورده اید، می توانید به عنوان مشاور، دانش و تخصص خود را در اختیار سایر کشاورزان به اشتراک بگذارید.
  شغل مورد نظر خود را بیابید
  اگر جویای کار تخصص خود می باشید با استفاده از آرادو به سادگی می توانید آگهی های مشاغل و مهارت های حوزه های مختلف کشاورزی را مشاهده و بررسی کنید و در صورت تطابق توانمندی، شغل مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  رزومه متخصصان را ببینید
  اگر جویای کار هستید و یا اگر کارفرمای جویای فرد متخصص می باشید، آرادو امکان ثبت رزومه را برای همه کارجویان و دانشجویان و متخصان حوزه کشاورزی فراهم آورده است.
  parallax background

  برای جستجوی متخصصان و واحد های خدمات کشاورزی در هر حوزه ای به آرادو بپیوندید

  دانلود اپلیکشن

  با آرادو می توانید

  مراکز خدمات کشاورزی را بشناسید

  اگر در طول فرآیند راه اندازی، تولید و فروش به مراکز تخصصی مختلف کشاورزی نیاز پیدا کردید که در بسیاری از مواقع، یافتن چنین مراکزی متناسب با نیاز بهره بردار، به سهولت امکان پذیر نیست. از طریق آرادو، می توانید به تعداد زیادی از فعالان و مراکز خدمات تخصصی کشاورزی دسترسی داشته باشید.

  مراکز تخصصی خود در حوزه کشاورزی را معرفی کنید

  اگر مراکزی اعم از فروشگاه ها، کارخانجات، کارگاه ها، تعمیرگاه ها، مزارع، باغات، دامپزشکی ها، گیاه پزشکی ها، آزمایشگاه ها، نساجی ها، مغازه ها، دفاتر، دامداری ها، سردخانه ها، مرغداری ها، کشتارگاه ها، آبزی پروری ها و غیره دارید، مراکز تخصصی خود را در آرادو ثبت کنید تا کشاورزان در مقاطع نیاز به اینگونه خدمات، آن ها را از شما درخواست کنند.

  پیدا کردن نیروی متخصص! کار آسانی است

  آرادو فضایی در اختیار شما به عنوان کارفرما در حوزه کشاورزی قرار می دهد تا آگهی های استخدام خود را به همراه مشخصات و ویژگی های فرد مورد نیاز، در سیستم ثبت کنید تا بتوانید آگهی های ثبت شده درخواست شغل را مشاهده نمایید.