سکوی صادرات

سکوی صادرات

سکوی صادرات آرادو را بیشتر بشناسید

سامانه آرادو قیمت های لحظه ای بازارهای جهانی را در حوزه های مختلف کشاورزی به شما ارائه داده و با به روز رسانی قیمت ها بهره برداران را از تغییرات لحظه ای قیمت ها مطلع می نماید. سکوی صادرات آرادو به عنوان یک راهنمای جامع و آنلاین همواره بستری در جهت توسعه و تقویت زیرساخت ها، تبادلات تجاری، افزایش آگاهی و کارگشای معاملات و شناخت بازار ها می باشد.

فرصت های صادراتی را بشناسید

سکوی صادرات آرادو اطلاعات اساسی در مورد بازارهای جهانی و روابط تجاری حال حاضر محصولات را در اختیار مخاطبان قرار می دهد. اگر از صادرکنندگان و بهره برداران محصولات کشاورزی می باشید، آرادو مجموعه ای از اخبار و اطلاعات معتبر از میزان صادرات و واردات محصولات کشاورزی را به سایر کشورها نمایش می دهد و همچنین میزان واردات و صادرات هر کشور با توجه به نوع محصول را ارائه می دهد.

می خواهید اطلاعات تجاری مورد نظر خود را کسب کنید؟

ما می توانیم اطلاعات اساسی در مورد بازارهای جهانی و روابط تجاری حال حاضر محصولات را در اختیار مخاطبان قرار دهیم . اگر از صادرکنندگان و بهره برداران محصولات کشاورزی می باشید می توانید با استفاده از سامانه آرادو از جدیدترین اخبار و اطلاعات تجاری محصولات کشاورزی اطلاع یابید.

 

آگهی خرید و فروش محصولات صادراتی

از طریق آرادو می توانید از طریق ثبت آگهی خرید و فروش محصولات صادراتی به آسانی و بدون واسطه محصولات خود را خرید و فروش نمایید.فعالان تولید برای صادرات و شرکت های بازرگانی محصولات کشاورزی از جمله مشتریان این خدمات می باشند.

سفارش تولید محصول صادراتی

از طریق ثبت آگهی سفارش تولید خود در سامانه آرادو می توانید با تولید کنندگان ارتباط برقرار نموده و به آسانی بتوانید محصولات مورد نظر خود را تامین کنید