سکوی روستا

سکوی روستا، نگاهی نو و متفاوت به بزرگترین واحد تامین کننده محصولات کشاورزی

توانمند سازی، توسعه و بهره ورری روستایی با آرادو دیگر یک حرف نیست

نقش و جایگاه روستاها در فرایندهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در مقیاس محلی، منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی و پیامدهای توسعه‌نیافتگی مناطق روستایی چون فقر گسترده، نابرابری فزاینده، رشد سریع جمعیت، بیکاری، مهاجرت، حاشیه‌نشینی شهری و غیره موجب توجه به توسعه روستایی و حتی تقدم آن بر توسعه شهری گردیده است. هدف آرادو ارتقا و بهبود فضای کسب‌وکار و زندگی روستایی است
برای ورود به به بزرگترین گردهمایی روستاییان کلیک کنید
parallax background

روستا در یک نگاه

21

میلیون نفر ساکن روستا

62248

تعداد روستا در کشور

بهره برداران روستایی را بشناسید

سکوی روستای آرادو این امکان را فراهم آورده است که بهره برداران و تولید کنندگان روستایی منطقه ای را بشناسید و از تخصص و مشاوره این دسته افراد جهت توسعه فعالیت های خود بهره مند شوید. همچنین امکان داد و ستد با این دسته افراد برای مخاطبین فراهم است.

نیروی کار متخصص روستا را بیابید

سکوی روستای آرادو این امکان را فراهم آورده است که بتوانید فرصت های شغلی و نیروی کار متخصص روستای خود را ثبت کنید و همچنین در صورت نیازمندی به نیروی کار متخصص جهت حضور فیزیکی در محل، نیروی مناسب را در سکوی روستا جست و جو کنید و درخواست دهید.

بازارخرید و فروش روستایی

اگر از بهره برداران و تولید کنندگان و خریداران محصولات کشاورزی می باشید ، سکوی روستای آرادو این امکان را فراهم آورده است که ، محصولات تولید شده روستای خود را با ثبت آگهی جهت خرید و فروش به نمایش بگذارید و همچنین سایر کاربران می توانند محصولات تولید شده هر روستا را در بازار خرید و فروش روستایی بیابند.

بازار املاک و اراضی روستا

با ثبت املاک و اراضی روستای خود ، بصورت مستقیم به متقاضیان خرید آن ها دسترسی پیدا کنید. اگر متقاضی خرید یا اجاره املاک و اراضی کشاورزی هستید، در سکوی روستای آرادو در بخش املاک و اراضی روستا با بررسی و مقایسه آگهی های املاک و اراضی کشاورزی ثبت شده در سیستم، میتوانید متناسب با نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

هر روستایی، یک بازار شخصی

 

روستای من


روستاییان و کشاورزان و بهره بردارن ایران میتوانند از خدمات چندگانه سکوی روستا آرادو بهره مند شوند، آرادو در سکوی روستای خود این امکان را فراهم آورده است که بتوانید با ثبت مشخصات عمومی روستای خود، و چالش ها و معضلاتی که در حوزه کشاورزی در منطقه روستایی تان وجود دارد، سعی در برطرف کردن آن توسط افراد متخصص در این حوزه دارد. همچنین می توانید فرصت های گردشگری خود را در آرادو ثبت کنید تا مورد توجه مخاطبان خاص آن قرار گیرد.
 

مشارکت و سرمایه گذاری در روستا

نیاز به سرمایه و مشارکت در طرح

آگهی نیاز به سرمایه ثبت کنید
اگر متخصصین خلاق و باتجربه کشاورزی هستید که سرمایه اولیه لازم جهت پیاده سازی ایده ها و تخصص خود را ندارید، سکوی روستای آرادو این امکان را برایتان فراهم آورده است، به شما پیشنها میکنیم آگهی نیاز به سرمایه در قسمت مشارکت و سرمایه گذاری روستا ثبت کنید.
آگهی نیاز به نیروی متخصص ثبت کنید
اگر امکانات و سرمایه کافی دارید اما تخصص کافی در زمینه پیاده سازی طرح و ایده خود ندارید. بخش مشارکت و سرمایه گذاری در سکوی روستای آرادو این امکان را برای شما فراهم آورده است که بتوانید با افراد متخصص این حوزه مشارکت کنید به شما پیشنهاد میکنیم آگهی نیاز به نیروی متخصص ثبت کنید .
آگهی نیاز به امکانات/زیرساخت ثبت کنید
اگر دارای تخصص و تجربه کافی در حوزه کشاورزی می باشید اما امکانات و زیرساخت کافی در این حوزه ندارید و نیاز به سرمایه گذاری جهت پیاده سازی و اجرای طرح و ایده خود می باشید، به شما پیشنهاد میکنیم در بخش مشارکت و سرمایه گذاری در سکوی روستای آرادو آگهی نیاز به امکانات را ثبت کنید.