زنبور داری

 زنبورداری

امروزه نقش عظیم زنبور عسل در گرده افشانی و تولید عسل، زنبورداری را به یکی از اصلی ترین زیربخش های کشاورزی تبدیل کرده است. کارشناسان معتقدند که وجود زنبور عسل در تولید بیشتر میوه ها و بذرها برای گرده افشانی الزامی است.این نقش پر رنگ در چرخه طبیعت در کنار کاربرد محصول ارزشمند زنبور توجه به این بخش را به یک ضرورت تبدیل می کند. زنبورعسل با تولید محصولات نظیر عسل،موم،بره موم،گرده گل، ژل رویال،زهر و به عنوان مواد اولیه در محصولات دارویی و آرایشی و صنایع غذایی حائز اهمیت می باشد.در بهره مندی از این محصول ارزشمند، ایران دارای رتبه ای بالا می باشد. ایران جزو 10 کشور برتر تولید کننده عسل می باشد. کیفیت عسل طبیعی ایران در جهان زبانزد است، این مسئله ناشی از اقلیم خاص و شرایط طبیعی ویژه کشورمان است.
Sabte-Agahi

ثبت اگهی خرید و فروش

بازار مجازی آرادو امکان ارتباط مستقیم میان کشاورزان و خریداران را فراهم خواهد کرد ، آرادو همچنین با ثبت و نمایش کلیه آگهی های درخواست خرید و فروش محصولات، امکان انتخاب گزینه بهینه را فراهم می آورد.

Moarefi-Niroo

معرفی نیروی کار تخصصی

آرادو فضایی در اختیار کارفرمایان حوزه کشاورزی قرار می دهد تا آگهی های استخدام خود را به همراه مشخصات و ویژگی های فرد مورد نیاز، در سیستم ثبت کنند وآگهی های ثبت شده را مشاهده و به آن دسترسی پیدا کنند.

Sefareshe-Kharid

سفارش خرید/ تولید

هر لحظه و میزان می توانید سفارش فرآورده های زنبورداری خود را ثبت نمایید. تولید کنندگان این محصولات بر حسب نیاز شما با امکان مشاهده درخواست شما و ارتباط با شما می توانند درخواست شمارا تامین نمایند.

Sabte-Darkhast

ثبت درخواست صادرات

سکوی صادرات آرادو جهت خرید و فروش محصولات صادراتی طراحی شده و این امکان را برای همه بهره برداران حوزه زنبورداری با ثبت آگهی محصولات به طور مستقیم با خریداران و فروشندگان داد و ستد داشته باشند.

مدیریت هوشمند مزرعه آرادو در دسترس همه

 

اگر در صدد راه اندازی کسب کار خود دربخش زنبورداری می باشید ، سیستم مدیریت هوشمند و یکپارچه ما با بهره گیری از بانک اطلاعاتی و مطالعاتی جامع و به روز خود در زمینه بررسی زیر ساخت های اولیه همچون امکان سنجی، هدایت و راهبری و مشاوره ، اعلام الزامات ایجاد زنبورستان شامل الگوی های تولید، آب و هوای موقعیت مکانی، تجهیزات و ادوات،نیروی انسانی مورد نیاز امکان هدایت تولیدکنندگان را، از ابتدا تا انتهای فرآیند راه اندازی، فراهم نموده و از این رو توانسته است بستر لازم را جهت تسهیل فرآیندهای اجرایی و توسعه کسب و کار در بخش زنبورداری را فراهم آورد.

مشاورین زنبورداری آرادو در هر لحظه با شما

متخصصین و مشاوران آرادو با حضور در محل استقرار کندوها درکلیه مراحل تولید، فرآوری و عرضه محصولات راهنمای بهره برداران خواهند بود . به بیان دیگر با ثبت درخواست بهره برداران در سامانه بلافاصله امکان حضور کارشناسان در محل فراهم خواهد شد.متخصصین و مشاوران آرادو با استفاده از پنل کاربری خود به صورت آنلاین به کنترل و بازرسی کندوهای عسل در همه مراحل تولید، فرآوری و عرضه محصولات می پردازند. در صورت نیاز به مشاوره متخصصین در هر لحظه، بلافاصله بعد از ثبت درخواست مربوطه، در خدمت بهره برداران می باشند.

با کارشناسان  زنبورداری آرادو آشنا شوید

بیش از 80 متخصص  زنبورداری آرادو در هرلحظه همراه شما می باشند. با آن ها در ارتباط باشید

Person03-1

کارشناسان زنبور داری


Person03-1

کارشناسان زنبور داری


Person03-1

کارشناسان زنبور داری


پایگاه دانش و تجارب آرادو دروازه ورود به عصر دانش کشاورزی

مقالات حوزه زنبور داری