زراعت

زراعت به عنوان یکی از مهمترین بخش های کشاورزی می باشد که رابطه ای مستقیم با سلامت و نیاز اولیه بشر در تامین غذا دارد. اهمیت خاص این محصولات در تامین مواد اولیه صنایع بالادست باعث شده است محصولات زراعی نقشی استراتژیک داشته باشند. لزوم توجه به امر زراعت از چندین جهت قابل بررسی می باشد.
83Milion
83میلیون تن

تولیدات زراعی کشور

12Milion
12میلیون هکتار

وسعت زمین های زراعی

horticulture aradowhorticulture aradow

ثبت اگهی خرید و فروش محصولات زراعی و نهاده های اولیه

بازار مجازی آرادو امکان ارتباط مستقیم میان کشاورزان و خریداران را فراهم نموده است ، به بیان دیگر کشاورز با ثبت محصولات زراعی خود در قالب آگهی فروش در بازار مجازی آرادو قادر خواهد بود با متقاضیان خرید محصولات ارتباط برقرار کرده و آنها را با قیمت مناسب به فروش برساند.آرادو همچنین با ثبت و نمایش کلیه آگهی های درخواست خرید و فروش امکان بررسی و مقایسه قیمت و کیفیت محصولات را فراهم می آورد.

تخصص املاک و اراضی

سامانه آرادو با بررسی و مقایسه آگهی های املاک و اراضی ثبت شده این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان فروش،خرید و یا اجاره املاک و اراضی کشاورزی اعم از گاوداری ، مرغداری ،زمین های زراعی و باغی، کارخانه ،کارگاه بتوانند متناسب با نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشند.
.

معرفی نیروی کار تخصصی

آرادو فضایی در اختیار کارفرمایان حوزه کشاورزی قرار می دهد تا آگهی های استخدام خود را به همراه مشخصات و ویژگی های فرد مورد نیاز، در سیستم ثبت کنند و افراد جویای کار، آگهی های ثبت شده را مشاهده و به سهولت به آن ها دسترسی پیدا کنند. از جمله چشم انداز خدمات این بخش امکان رزرو هوشمند نیروی کار برای دوره زمانی معین است که با افزایش داده ها و استمرار نیروها قابل بهره برداری است.

سفارش خرید/ تولید

در هر لحظه و به هر میزان می توانید سفارش محصولات زراعی خود را ثبت نمایید. تولید کنندگان محصولات مختلف زراعی بر حسب نیاز شما با امکان مشاهده درخواست و ارتباط می توانند میزان درخواست شما را تامین نمایند.چنانچه میزان محصول درخواستی ثبت شده توسط شما زیاد باشد امکان برقراری ارتباط با چند مزرعه تولیدی نیز فراهم می باشد

ثبت درخواست برای صادرات

سکوی صادرات آرادو جهت تسهیل خرید و فروش محصولات صادراتی طراحی شده و این امکان را برای همه بهره برداران حوزه کشاورزی فراهم آورده است که با ثبت آگهی محصولات به طور مستقیم با خریداران و فروشندگان داد و ستد داشته باشند، همچنین در صورت نیاز به محصول سفارشی، با ثبت ویژگی های محصول مورد نظر، درخواست سفارش خود را ثبت کرده و در مقابل افراد دارای قابلیت تهیه محصولات سفارشی می توانند، آگهی تولید ثبت کنند.

مدیریت هوشمند مزرعه آرادو در دسترس همه

اگر در صدد راه اندازی کسب کار خود دربخش تولیدات محصولات زراعی می باشید ، سیستم مدیریت هوشمند و یکپارچه آرادو با بهره گیری از بانک اطلاعاتی و مطالعاتی جامع و به روز خود در زمینه بررسی زیر ساخت های اولیه همچون امکان سنجی، هدایت و راهبری و مشاوره ، اعلام الزامات مزرعه شامل الگوی کشت، آب و هوای موقعیت مکانی، تجهیزات و ادوات، نیروی انسانی مورد نیاز امکان هدایت تولیدکنندگان را از ابتدا تا انتهای فرآیند راه اندازی، فراهم نموده و از این رو توانسته است موجب تسهیل فرآیندهای اجرایی و توسعه کسب و کار در بخش زراعت شود.
 
BishtarDownloadBishtarDownload

مشاورین زراعی آرادو در هر لحظه با شماست

متخصصین و مشاوران آرادو با حضور در واحدهای تولیدات زراعی محصولات کشاورزی درکلیه مراحل تولید، فراوری و عرضه محصولات راهنمای بهره برداران خواهند بود . به بیان دیگر با ثبت درخواست بهره برداران در سامانه بلافاصله امکان حضور کارشناسان در محل فراهم خواهد شد. متخصصین و مشاوران آرادو با استفاده از پنل کاربری خود به صورت آنلاین به کنترل و بازرسی زمین و مزرعه در همه مراحل تولید، فرآوری و عرضه محصولات می پردازند. در صورت نیاز به مشاوره، متخصصین و کارشناسان در هر لحظه، بلافاصله بعد از ثبت درخواست مربوطه، در خدمت بهره برداران می باشند.

با کارشناسان زراعی آرادو آشنا شوید

بیش از 100 متخصص کشاورزی آرادو در حوزه زراعت در هرلحظه همراه شما می باشند
Person01

دکتر فتحعلی زادهدکتر


Person02

دکتر فتحعلی زادهدکتر


Person03

دکتر فتحعلی زادهدکتر


 
Sayer KarshenasanSayer Karshenasan

چرا تولید کنندگان محصولات زراعی آرادو را دوست دارند؟

خرید مستقیم از مزرعه و کشاورز، بدون وجود واسطه

بسیاری از کشاورزان اغلب به علت عدم دسترسی به خریداران متعدد، قادر به فروش مستقیم و به موقع محصولات خود نیستند. بازار مجازی آرادو، ارتباط مستقیم مابین کشاورزان و خریداران را برقرار می کند. به عبارت دیگر، کشاورز می تواند با ثبت محصولات خود در بازار مجازی آرادو بطور مستقیم با متقاضیان خرید محصولات ارتباط برقرار کرده و محصولات را به و با قیمت مناسب به فروش برساند.

افزایش بهره وری و بهینه سازی هزینه تولید و کاهش ضایعات

کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف انرژی، رویکرد اصلی بخش کشاورزی نوین است و تولید محصولات کم آب بر راه حلی مناسب برای کاهش هزینه‌های جاری در بخش کشاورزی می باشد که در این بین باید به سالم بودن تولیدات از لحاظ مسائل زیست محیطی توجهات لازم صورت گیرد.خدمات تخصصی مشاوره ای آرادو با درنظر گرفتن همه مسائل ذکرشده، بهترین رویکرد اجرایی را به کشاورزان ارائه می دهد.

سرمایه از شما،طرح از شرکا

اگر مایل به سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کشاورزی بوده و سرمایه کافی دارید اما تخصص و دانش کافی در حوزه کشاورزی ندارید، سکوی مشارکت آرادو این امکان را فراهم آورده است که با ثبت درخواست مشارکت در سامانه آرادو متخصص مورد نظر خود را بیابید.

ثبت مزرعه همراه مشخصات آن جهت ارائه الگوی کشت مناسب

کشاورزان با ثبت اطلاعات مزرعه خود، نوع محصول و فعالیت هایی که در فرآیند تولید در حال انجام است، در تمام فرآیند تولید توسط مدیریت هوشمند زنجیره، راهبری و هدایت می شوند تا با کیفیت ترین محصول ممکن به دست آید.
parallax background

به جمع بزرگترین سامانه ارائه خدمات در حوزه کشاورزی بپیوندید

پایگاه دانش و تجارب آرادو دروازه ورود به عصر دانش کشاورزی

مقالات حوزه زراعت

سپتامبر 4, 2018
روش کشت بابونه (بابونه آلمانی)

روش کاشت بابونه آلمانی

در این مقاله قصد داریم در مورد روش کاشت بابونه آلمانی و مشخصات این گیاه مفید توضیحاتی را ارائه دهیم. بابونه یکی از گیاهان موثر و مهم در علم گیاه شناسی و گیاهان دارویی است. از این گیاه برای درمان […]
جولای 16, 2018
حنا

حنا

حنا از زمانهای دور در مصر باستان، شمال و غرب آفریقا و جنوب آسیا به عنوان یک ابزار آرایشی مورد استفاده بوده. برگهای حنا در صورتی رنگ حنایی تولید می کنند که کاملا ساییده شده و با یک محلول اسیدی […]
آگوست 29, 2018
انواع سورگوم

انواع سورگوم

انواع سورگوم انواع سورگم ها بر حسب نوع مصرف به 4 دسته تقسیم می شوند :  سورگوم دانه ای Grain Sorghum :از دانه های ان به عنوان غذای انسان، دام و طیور استفاده می شود .  سورگوم علوفه ای Grass […]
جولای 21, 2018
کلم قمری

کلم قمری

کلم ها از زمان های بسیار قدیم در سواحل دریای مدیترانه، آسیای صغیر و سواحل غربی اروپا به صورت خودرو می روییدند و هنور هم به صورت خودرو در انگلیس، دانمارک و شمال غربی فرانسه یافت می شود. کلم های […]