دامپروری

آرادو، توسعه و ارتقا سطح کیفی و کمی دام

 

بخش قابل توجهی از تولید محصولات پروتئینی کشور، توسط جمعیت دام صورت می‌گیرد. نکته مهم این است که تولیدات جمعیت دام کشور علاوه بر تأمین بخش قابل توجهی از پروتئین حیوانی مورد نیاز کشور و ایجاد امنیت غذایی، دارای کیفیت غذائی بسیار مطلوبی بوده و در زمره محصولات طبیعی و بعضا ارگانیک طبقه بندی می‌شود.گوشت قرمز، شير و فرآورده‌هاي آن به عنوان منابع غنی پروتئین و کلسیم براي انسان اهميتی حياتی دارند و جزو برنامه غذایی روزانه بشر محسوب می شوند. از همین روی، در امنیت، سلامت و تغذيه بشر نقشی کلیدی را ایفا می کنند .

بازاری هدفمند به نام آرادو

در هر لحظه و هر کجا می تونید دام خود را خرید و فروش کنید و از خدمات مختلف ما در اپلیکشن بهره مند شوید.

ارادو چه امکاناتی دارد؟

امکان ثبت سفارش تولید و پرورش

در هر لحظه و به هر میزان می توانید سفارش پرورش دام سبک و سنگین خود را ثبت نمایید. تولید کنندگان و واحد های دامداری با مشاهده درخواست شما، درخواست شمارا تامین نمایند.چنانچه میزان دام های ثبت شده توسط شما زیاد باشد امکان برقراری ارتباط با چند واحد تولیدی دام نیز فراهم می باشد و می توانید به راحتی و بدون واسطه با آن ها ارتباط برقرار نمایید.
Nahadeh

غذای و داروی مورد نیاز دام!

آرادو از طریق بستر رایگان و تعاملی خود شبکه ای از تولید کنندگان و تامین کنندگان غذای دام و داروهای مورد نیاز بوجود آورده است. این واحد ها با امکان ثبت آگهی خود بصورت رایگان می توانند سبب تامین خوراک مورد نیاز، نهاده های اولیه و فرآورده های دارویی دام گردند. همچنین هریک از واحدهای تولیدی و کشتارگاه های صنعتی که نیازمند نهاده، خوراک دام و داروهای دامی می باشند نیز می توانند با ثبت درخواست خود واحد های تامین و تولید را از نیاز خود مطلع سازند و به راحتی بتوانند مواد مورد نیاز خود را تامین نمایند.

بازار مجازی خرید و فروش دام

با آرادو می توانید درخواست خرید و یا آگهی فروش دام خود را بصورت رایگان ثبت نمایید تا خریداران و فروشندگان دام بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار نمایند. همچنین می توانید آگهی های خرید و فروش را با انتخاب معیارهای زمانی و نوع دام مشاهده نموده و نسبت به خرید یا فروش دام خود اقدام نمایید.

از مشاوره کارشناسان آرادو بهره مند شوید

 

آرادو با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان خود و ایجاد یک شبکه دانشی پویا و کارآمد در حوزه علوم دامی سامانه مشاوره و پشتیبانی را ایجاد نموده است تا تولید کنندگان بتوانند درتمامی موضوعات به آسانی با متخصصان آرادو بصورت حضوری و غیر حضوری در تماس باشند.

ما در هر لحظه و در تمامی فرآیندهای تولیدی در کنار شما هستیم و آماده ارائه خدمات مشاوره به شما خواهیم بود.

vet-friesians
wal
GettyImages-472652032-58eeacb43df78cd3fc7a497a

دکتر علی مقدم کارشناس ارشد دامپزشکی

GettyImages-472652032-58eeacb43df78cd3fc7a497a

دکتر علی مقدم کارشناس ارشد دامپزشکی

GettyImages-472652032-58eeacb43df78cd3fc7a497a

دکتر علی مقدم کارشناس ارشد دامپزشکی

چرا دامداران آرادو را دوست دارند؟

بررسی عینی دام

شما به عنوان خریدار، می توانید در بازار مجازی آرادو با ثبت درخواست از امکان بررسی عینی دام در محل نگهداری، همچنین خریداران محصول در بازار مجازی آرادو می توانند از امکان برررسی عینی کالا استفاده کنند.

ارزان تر خرید کنید

آرادو توانسته با تحقق سیاست خود یعنی حذف عوامل واسطه ای و ایجاد یک بستر رایگان سبب کاهش هزینه های کاذب گردیده و از این رو شما می توانید محصولات دامی مورد نیاز خود را با قیمت پایین تر خریداری نمایید.

خرید کنید و تخفیف بگیرید

شما می تواند دام مورد نیاز خود، نهاده های اولیه و خوراک دام خود را بصورت کلی خریداری کنید و از تخفیفات ویژه آرادو برخوردار شوید.آاردو بهترین مرجع آنلاین کشاورزی!

به جمع بزرگترین سامانه ارائه خدمات در حوزه کشاورزی بپیوندید

پایگاه دانش و تجارب آرادو دروازه ورود به عصر دانش کشاورزی

مقالات حوزه دامداری و دامپروری