خدمات گیاهان دارویی

parallax background

خدمات آرادو در حوزه گیاهان دارویی

به صورت مستمر و با قیمت مطلوب بخرید


اگر شما به عنوان خریدار، خواهان گیاهان دارویی یا نهاده های آن در تناژ بالا هستید، پیدا کردن تولیدکننده ای که این مقدار را تأمین کند، به سادگی امکان پذیر نیست. آرادو در اینجا لیستی از تأمین کنندگان محصولات یا نهاده های مورد نظر شما را ارائه می دهد تا با برقراری ارتباط با هر یک از آن ها، میزان مورد نیاز خود را تأمین کنید. همچنین می توانید برای سهولت بیشتر، عمل جمع آوری گیاهان دارویی و نهاده ها از تأمین کنندگان مختلف را به آرادو بسپارید تا میزان مورد نیاز شما را تأمین کند.

مراکز تخصصیتان را در حوزه کشاورزی معرفی کنید


اگر مراکزی اعم از فروشگاه ها، کارخانجات، کارگاه ها، تعمیرگاه ها، مزارع، باغات، گیاه پزشکی ها، آزمایشگاه ها، مغازه ها، دفاتر و غیره دارید، مراکز تخصصی خود را در آرادو ثبت کنید تا کشاورزان در مقاطع نیاز به اینگونه خدمات، آن ها را از شما درخواست کنند

مراکز تخصصی مورد نیاز خود را بیابید


اگر در طول فرآیند راه اندازی، تولید و فروش به مراکز تخصصی مختلف کشاورزی نیاز پیدا کردید که در بسیاری از مواقع، یافتن چنین مراکزی متناسب با نیاز بهره بردار، به سهولت امکان پذیر نیست. از طریق آرادو، می توانید به تعداد زیادی از فعالان و مراکز خدمات تخصصی کشاورزی دسترسی داشته باشید.

parallax background

فروشنده جهانی باشید

یکی از مشکلات فعالان صادراتی، عدم دسترسی به اطلاعات به روز بازار تولید و عدم تداوم مستمر تولید با کیفیت مطلوب است. شما به عنوان کشاورزی که برای اولین بار می خواهد محصول خود را مطابق با استانداردهای صادراتی تولید کند یا فعال داخلی بازار صادراتی که شناخت دقیقی از نیاز صادراتی شرکا یا طرف های تجاری خود در خارج از کشور ندارد، می توانید از خدمات بخش صادرات استفاده کنید و با درج آگهی عرضه گیاهان دارویی خود، مشتریان مورد نظر خود را در سراسر جهان بیابید.

از طرفی، سیستم آرادو اطلاعات اساسی در مورد بازارهای جهانی و روابط تجاری حال حاضر محصولات کشاورزی در کشورهای مختلف را جمع آوری کرده و سیستمی هوشمند برای ارتقای دانش و اطلاعات کشاورزان،کارگزاران و خریداران برای حضور در بازارهای مختلف و تبادل و تجارت ساده بین المللی ایجاد کرده است. این بانک به تناسب سطح و نیاز شما در سکوی صادراتی، اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه می دهد. از جمله اطلاعات این بانک، قیمت های صادرات در بازارهای دنیا و هزینه های مترتب بر صادرات است که به صورت هدفمند برای مخاطب خاص خود ارائه می شود (مثلاً مخاطب صادرات به کشور ترکیه از همان اطلاعات ضروری برای کسب و کار خود بهره می گیرد بدون آنکه اتلاف وقت داشته باشد)


کوتاه ترین راه تشخیص آفات گیاهان

آرادو با بررسی بانک اطلاعات و تحلیل امراض و بیماری ها و آفات وارده بر گیاهان دارویی، اطلاعات سموم و کودهای گیاهان، اطلاعات کامل و جامعی در مورد داروها و امراض گیاهان گردآوری کرده است که با بکارگیری فناوری های پیشرفته در عین سهولت، این اطلاعات را در اختیار شما به عنوان کشاورز قرار می دهد. این سیستم به شما کمک می کند تا زودتر از همیشه از وجود آفات آگاهی یابید و در صدد درمان آن برآیید تا در نتیجه میزان اتلاف کاشت یا تلفات و هدر رفت محصول، کمتر از گذشته شود.


در فرآیند تولید از ما راهنمایی بگیریدشما به عنوان کشاورز، می توانید در طول فرآیند تولید به منظور افزایش بهره وری، افزایش تولید، بهینه سازی هزینه تولید، کاهش و مدیریت ضایعات و جلوگیری از اتلاف تولید از راهنمایی های آرادو استفاده کنید. این راهنمایی ها مبتنی بر بانک دانش و ارتباطات با مشاورین و شبکه های داخلی و بین المللی تخصصی کشاورزی است. در این سیستم، شما اطلاعات مزرعه خود، نوع محصول، میزان مساحت، مقدار برداشت و فعالیت هایی که تا به حال انجام داده اید و فعالیت هایی که در فرآیند تولید در حال انجام است (کاشت بذر، نوع بذر، زمان سم پاشی، زمان کوددهی و ...) را ثبت می کنید و اطلاعات دیگری که در بازه ها اهمیت دارند از جمله میزان بارش، آب، میزان نور دهی و در آینده تصاویر ماهواره ای و ... بعضاً بصورت خودکار ثبت می گردند تا در پی آن، در تمام فرآیند تولید توسط سیستم، راهبری و هدایت شوید تا با کیفیت ترین محصول ممکن به دست آید. گرچه این بخش از خدمات با توجه به سطح دانش مخاطب ممکن است در بازه طولانی تری به نتیجه منتج شود اما با توجه به تنوع خدمات و حضور انواع دست اندرکاران کشت و زراعت و بهره برداران و مالکین و متخصصین دارای سطح سواد کافی و ترکیب تنوع خدمات این بخش که در نوع خود برای اولین بار طراحی و عرضه می شود می توان انتظار رشد تدریجی استفاده از آن را داشت.

Our agents

به روزرسانی دانش


سیستم آرادو که به عنوان یک بانک دانش مجازی در حوزه های تخصصی متفاوت همه کاربران خود را از دانش و اطلاعات روز باخبر می کند، اگر نیاز به اطلاعات روزانه معتبر دارید، میتوانید متناسب با نیاز حوزه تخصصی خود در طی فصول مختلف سال و محصولات مورد توجه هر دوره، اطلاعات معتبر و به روز دریافت کنید.