باغبانی

باغبانی

ایران در زمینه تولید برخی از محصولات باغبانی در سطح دنیا از جایگاه و رتبه ممتاز برخوردار می‌باشد، به‌طوری‌که در زمینه برخی از محصولات رتبه اول و به‌طورکلی در بین ۱۰ کشور عمده تولیدکننده محصولات باغی در جهان می‌باشد. در تولید میوه جات ایران حائز رتبه نخست در خاورمیانه و شمال آفریقا می باشد. تولید میوه در ایران2.5 برابر سرانه دنیا می باشد. سرانه تولید بالا و همچنین سرانه مصرف بالا به عنوان ظرفیت ویژه بازار داخلی و مدیریت تولید مازاد جهت صادرات به عنوان یک فرصت، نیازمند رویکرد جامع در جهت بهره برداری پایدار و مستمر از این فرصت طلایی می باشد.
آیکون وسعت زمین و هکتار
3هکتار

وسعت زمین های باغی

آیکون تن
21میلیون تن

تولیدات باغی کشور

خدمات باغی آرادو

ثبت آگهی خرید و فروش محصولات باغی و نهاده های اولیه

بازار مجازی آرادو امکان ارتباط مستقیم میان کشاورزان و خریداران را فراهم خواهد کرد ، به بیان دیگر کشاورز با ثبت محصولات باغی خود در قالب آگهی فروش در بازار مجازی آرادو قادر خواهد بود با متقاضیان خرید محصولات ارتباط برقرار کرده و آنها را با قیمت مناسب به فروش برساند.

تخصص املاک و اراضی

سامانه آرادو با بررسی و مقایسه آگهی های املاک و اراضی ثبت شده این امکان را فراهم کرده است که متقاضیان فروش،خرید و یا اجاره املاک و اراضی باغی بتوانند متناسب با نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشند.

ثبت درخواست برای صادرات

سکوی صادرات آرادو جهت تسهیل خرید و فروش محصولات صادراتی طراحی شده و این امکان را برای همه بهره برداران حوزه کشاورزی فراهم آورده است که با ثبت آگهی محصولات به طور مستقیم با خریداران و فروشندگان داد و ستد داشته باشند، همچنین در صورت نیاز به محصول سفارشی، با ثبت ویژگی های محصول مورد نظر، درخواست سفارش خود را ثبت کرده و در مقابل افراد دارای قابلیت تهیه محصولات سفارشی می توانند، آگهی تولید ثبت کنند.

معرفی نیروی کار تخصصی

آرادو فضایی در اختیار کارفرمایان حوزه کشاورزی قرار می دهد تا آگهی های استخدام خود را به همراه مشخصات و ویژگی های فرد مورد نیاز، در سیستم ثبت کنند و افراد جویای کار، آگهی های ثبت شده را مشاهده و به سهولت به آن ها دسترسی پیدا کنند. از جمله چشم انداز خدمات این بخش امکان رزرو هوشمند نیروی کار برای دوره زمانی معین است که با افزایش داده ها و استمرار نیروها قابل بهره برداری است.

سفارش خرید/ تولید

در هر لحظه و به هر میزان می توانید سفارش محصولات باغی خود را ثبت نمایید. تولید کنندگان محصولات مختلف زراعی بر حسب نیاز شما با امکان مشاهده درخواست شما و ارتباط با شما می توانند درخواست شما را تامین نمایند.چنانچه میزان محصول درخواستی ثبت شده توسط شما زیاد باشد امکان برقراری ارتباط با چند مزرعه تولیدی نیز فراهم می باشد و می توانید به راحتی و بدون واسطه با آن ها ارتباط برقرار نمایید.

مدیریت هوشمند مزرعه آرادو در دسترس همه

اگر در صدد راه اندازی کسب کار خود دربخش تولیدات محصولات باغی می باشید ، سیستم مدیریت هوشمند و یکپارچه آرادو با بهره گیری از بانک اطلاعاتی و مطالعاتی جامع و به روز خود در زمینه بررسی زیر ساخت های اولیه همچون امکان سنجی، هدایت و راهبری و مشاوره ، اعلام الزامات مزرعه شامل الگوی کشت، آب و هوای موقعیت مکانی، تجهیزات و ادوات، نیروی انسانی مورد نیاز امکان هدایت تولیدکنندگان را، از ابتدا تا انتهای فرآیند راه اندازی، فراهم آورده نموده و از این رو توانسته است بستر لازم را جهت تسهیل فرآیندهای اجرایی و توسعه کسب و کار در بخش باغی را فراهم آورد.
 
BishtarDownloadBishtarDownload

مشاورین باغی آرادو در هر لحظه با شماست

متخصصین و مشاوران آرادو با حضور در واحدهای تولیدات باغی محصولات کشاورزی درکلیه مراحل تولید، فراوری و عرضه محصولات راهنمای بهره برداران خواهند بود . به بیان دیگر با ثبت درخواست بهره برداران در سامانه بلافاصله امکان حضور کارشناسان در محل فراهم خواهد شد.

با کارشناسان باغبانی آرادو آشنا شوید

بیش از 80 متخصص کشاورزی آرادو در حوزه باغبانی در هرلحظه همراه شما می باشند. با آن ها در ارتباط باشید
Person01

دکتر داداشیدکتر


Person02

دکتر داداشیدکتر


Person03

دکتر داداشیدکتر


 
Sayer KarshenasanSayer Karshenasan

باغداران در آرادو می توانند:

خرید مستقیم از مزرعه شما

بسیاری از کشاورزان اغلب به علت عدم دسترسی به خریداران متعدد، قادر به فروش مستقیم و به موقع محصولات خود نیستند. بازار مجازی آرادو، ارتباط مستقیم مابین کشاورزان و خریداران را برقرار می کند. به عبارت دیگر، کشاورز می تواند با ثبت محصولات خود در بازار مجازی آرادو بطور مستقیم با متقاضیان خرید محصولات ارتباط برقرار کرده و محصولات را با قیمت مناسب به فروش برساند.

سرمایه از شما،طرح از شرکا

اگر مایل به سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کشاورزی بوده و سرمایه کافی دارید اما تخصص و دانش کافی در حوزه کشاورزی ندارید، سکوی مشارکت آرادو این امکان را فراهم آورده است که با ثبت درخواست مشارکت در سامانه آرادو متخصص مورد نظر خود را بیابید.

ثبت باغستان همراه مشخصات آن جهت ارائه الگوی کشت مناسب

کشاورزان با ثبت اطلاعات مزرعه خود، نوع محصول و فعالیت هایی که در فرآیند تولید در حال انجام است، در تمام فرآیند تولید توسط مدیریت هوشمند زنجیره، راهبری و هدایت می شوند تا با کیفیت ترین محصول ممکن به دست آید.

افزایش بهره وری و بهینه سازی هزینه تولید و کاهش ضایعات

کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف انرژی، رویکرد اصلی بخش کشاورزی نوین است و تولید محصولات کم آب بر راه حلی مناسب برای کاهش هزینه‌های جاری در بخش کشاورزی می باشد که در این بین باید به سالم بودن تولیدات از لحاظ مسائل زیست محیطی توجهات لازم صورت گیرد.خدمات تخصصی مشاوره ای آرادو با درنظر گرفتن همه مسائل ذکرشده، بهترین رویکرد اجرایی را به کشاورزان ارائه می دهد.
parallax background

به جمع بزرگترین سامانه ارائه خدمات در حوزه کشاورزی بپیوندید

پایگاه دانش و تجارب آرادو دروازه ورود به عصر دانش کشاورزی