بازار مجازی

بازار مجازی خرید و فروش محصولات، نهاده و تجهیزات کشاورزی

بستری برای بهتر دیده شدن و راهکاری جهت توسعه کسب و کار کشاورزی

خرید و فروش مستقیم و راحتی داشته باشید

تأمین محصولات مورد نیاز در مقاطع مختلف، برای شما به عنوان خریدار اهمیت دارد. بازار مجازی آرادو مجموعه ای از آگهی های خرید و فروش این سامانه بستری جهت شناسایی بهره برداران و ارائه دهندگان خدمات فراهم نموده تا بتوانید به آسانی و بدون واسطه محصولات زراعی، باغی، دامی، تجهیزات و ادوات کشاورزی، نهاده های کشاورزی، محصولات صنایع تبدیلی و تکمیلی، گیاهان دارویی و املاک و اراضی را خرید و فروش نمایید.

سفارش خرید دهید و با قیمت مطلوب بخرید

تأمین محصولات مورد نیاز در مقاطع مختلف، برای شما به عنوان خریدار اهمیت دارد. بازار مجازی آرادو مجموعه ای از آگهی های خرید و فروش ثبت شده را نمایش می دهد تا با بررسی و مقایسه آن ها بتوانید متناسب با نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. در صورتی که سفارش خرید شما به صورت عمده باشد آرادو می تواند با نمایش آگهی های متقاضی خرید عمده زمینه ساز فروش راحت و سریع شود.

 

سود بیشتر برای کشاورز

محصول خود را مستقیم و با قیمت مناسب به خریداران بفروشید

مستمر و با قیمت مطلوب بخرید

اغلب، خرید عمده محصولات کشاورزی توسط خریداران به دلیل عدم آشنایی با تولید کنندگان مختلف کمی سخت به نظر می رسد. اما نگران نباشید. بازار مجازی آرادو فهرستی از تولید کنندگان و تامین کنندگان نهاده های مورد نظر شما را از طریق سامانه خود به شما عرضه می نماید تا بتوانید با صرف کمترین زمان با آن ها ارتباط برقرار کنید و از آن ها مقدار محصول مورد نظر را خریداری نمایید.

گروهی بخرید و تخفیف بگیرید

اگر قصد خرید مجموعه ای از محصولات و نهاده های مورد نیاز را با قیمتی پایین تر دارید، در بازار مجازی آرادو می توانید علاوه بر خرید گروهی محصولات مورد نیاز به هر مقدار و از هر فروشنده (از طریق آگهی فروش) از تخفیفات ویژه بهره مند شوید و هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

در بازار مجازی خرید و فروش محصولات کشاورزی آرادو می توانید


سفارش تولید دهید

اگر درخواست محصولاتی با مشخصات و ویژگی های خاصی دارید که در بازار آرادو آن را نمی یابید می توانید سفارش محصول مورد نظر خود را به همراه ویژگی های آن ثبت کنید تا تولید کنندگان محصولات کشاورزی با مشاهده درخواست شما و ارتباط، محصول مورد نظر شما را با همان مشخصات درخواست شده کشت کرده و تولید نمایند.

مناقصات و مزایدات ثبت نام کنید

شما به عنوان خریدار می توانید در بازار مجازی آرادو ،کالا یا خدمت مورد نیاز خود را به رقابت بگذارید و با اشخاص حقوقی یا حقیقی که مناسب‌ترین شرایط را پیشنهاد می‌کنند، داد و ستد نمایید. همچنین شما به عنوان فروشنده محصولات و خدمات خود، می توانید از امکان ایجاد مزایده بازار مجازی آرادو کالا و خدمات خود را با درج آگهی به رقابت عمومی بگذارید.

خریدار جدید پیدا کنید

بسیاری از کشاورزان اغلب به علت عدم دسترسی به خریداران ، قادر به فروش محصولات خود بصورت مستقیم نمی باشند. شما به عنوان کشاورز، می توانید با ثبت محصولات خود در بازار مجازی آرادو بطور مستقیم با متقاضیان خرید محصولات ارتباط برقرار کنید و محصولات خود را به سادگی و با قیمتی منصفانه به فروش برسانید.

درخواست خرید تضمینی دهید

شما به عنوان بهره بردار اگر نیاز به خرید محصولاتی دارید که به راحتی قابل تهیه نمی باشد و یا در بازار یافت نمی شود، بازار مجازی آرادو این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید محصولات خود را درخواست دهید و با پرداخت بخشی از هزینه آن، و دریافت تضمین خرید محصول ، محصول خود را تهیه کنید.

با سلیقه شخصی خود و بدون هیچ محدودیت خرید کنید

از امکان کیفیت سنجی آرادو بهره مند شوید

بررسی آزمایشگاهی محصول توسط کارشناسان آرادو

بازار مجازی آرادو امکان بررسی آزمایشگاهی انواع مختلف محصولات کشاورزی را برای شما فراهم می آورد که بعد از بررسی های مرتبط با هر محصول، و درج تاییدیه آرادو می توانید از صحت کیفیت و اعتبار محصولات خود اطمینان حاصل نمایید.

بررسی عینی محصول توسط کارشناسان آرادو

شما به عنوان بهره بردار و یا فروشنده اگر نیاز به برررسی محصولات خود دارید ، می توانید در بازار مجازی آرادو با ثبت درخواست از امکان بررسی عینی کالا در محل کالا استفاده کنید. همچنین خریداران محصول در بازار مجازی آرادو می توانند از امکان برررسی عینی کالا استفاده کنند.

آرادو فراتر از بازار کالامعرفی و شناخت محصولات جدید

دسترسی آسان به ثبت آگهی های خرید وفروش وسفارش محصولات


تعادل نسبی عرضه و تقاضای محصول

شفاف سازی قیمت های محصولات توسط عرضه کننده و متعادل سازی بازار با ارتباط مستقیم عرضه کننده و متقاضی


تولید بر اساس سفارش محصول

سفارش محصولات کمیاب در بازار با ویژگی های موردنظر متقاضی


تخفیف محصولات با خرید گروهی

با تجمیع سفارشات خرید مشابه و با خرید گروهی محصولات از یک تأمین کننده، برای هر یک از متقاضیان محصول، تخفیف بگیرید

بازار مجازی از نگاه دیگران

ایجاد سامانه مجازی برای بازاریابی محصولات کشاورزی

صادق بیک‌نژاد - مدرس دانشکده علوم زراعی ساری: با ایجاد سامانه مجازی می‌توان کشاورزان و تشکل‌ها را با شرایط بازار، کشاورزی نوین و علوم روز دنیا آشنا کرد

خبرگزاری ایسنا

راه‌اندازی سامانه مجازی محصولات کشاورزی با هدف کوتاه کردن دست دلالان
رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران: راه‌اندازی سامانه بازار مجازی تا 30 درصد در کاهش دلالی بخش کشاورزی مؤثر خواهد بود.

شبکه خبر

راه‌اندازی سامانه مجازی محصولات و نهاده‌های کشاورزی
طی سال‌های گذشته بازاریابی و توزیع محصولات کشاورزی یکی از مشکلات و دغدغه‌های کشاورزان بود که با خرید و فروش سامانه مجازی محصولات و نهاده‌های کشاورزی، انتظار است این مشکلات کاهش ‌یابد.

خبرگزاری تابناک